Ostatnio dodane artykuły

Aktualności

 • Ogłoszenie w sprawie I Ns 135/17

  Przed Sądem Rejonowym w Zgierzu I Wydział Cywilny ul. Sokołowska 6,  w sprawie o sygnaturze akt I Ns 135/17 toczy się postępowanie z wniosku Mirosławy Patury o stwierdzenie nabycia spadku po Zenonie Kubacie.

  Czytajwięcejo:
 • Ogłoszenie w sprawie I Ns 867/16

  Przed Sądem Rejonowym w Zgierzu I Wydział Cywilny, w sprawie o sygnaturze akt I Ns 867/16 toczy się postępowanie z wniosku Wiesławy Janeczek z udziałem Damiana Miśkiewicza o stwierdzenie nabycia spadku po Piotrze Miśkiewiczu.

  Czytajwięcejo:
 • Ogłoszenie w sprawie I Co 56/17

  W trybie art. 802 k.p.c. ustanowiono dla nieznanego z miejsca pobytu dłużnika Macieja Cieślarczyka kuratora w osobie adwokata Anny Kupny prowadzącej Kancelarię Adwokacką w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. 11 Listopada 5A, kod pocztowy 95-070 Aleksandrów Łódzki.

  Czytajwięcejo:
 • Ogłoszenie w sprawie I Ns 763/17

  Sąd Rejonowy w Zgierzu I Wydział Cywilny zawiadamia, iż toczy się przed tym Sądem w sprawie o sygnaturze akt I Ns 763/17 postępowanie z wniosku Skarbu Państwa – Starosty Zgierskiego z udziałem Gminy Ozorków, Elżbiety Białek, Konrada Gawlika i Bożeny Kęcerskiej o stwierdzenie nabycia przez Skarb Państwa z mocy samego prawa przez zasiedzenie prawa własności nieruchomości położonych w Sokolnikach Lesie, gmina Ozorków.

  Czytajwięcejo:
 • Program Rodzina 500 Plus